بنر دوره دیجیتال مارکتینگ
(تعداد آرا:538)

دوره دیجیتال مارکتینگ

شروع دوره جدید: نیمه اول آذر ماه

اینترنت جایی است که مخاطبان امروزی در آن وقت می‌گذرانند و استراتژی مهم هر نوع بازاریابی، یافتن محل ملاقات با مخاطبان است. به همین دلیل بازاریابی دیجیتال در دنیای امروز، یکی از ملزومات مورد نیاز هر حرفه ای محسوب می‌شود. دیجیتال مارکتینگ، اصطلاحی گسترده است که مهارت های مختلفی را در خود جای می‌دهد. این حوزه ها، از سئو تا وبلاگ نویسی، فروش و عرضه کالا و خدمات در عرصه دیجیتال و … را در برمی‌گیرد. دوره دیجیتال مارکتینگ مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان با توجه به همین مهم برگزار می‌شود.

دریافت مشاوره و ثبت نام

دوره دیجیتال مارکتینگ جدید

مزایای بهره گیری از بازاریابی دیجیتال

درباره دوره دیجیتال مارکتینگ

این دوره شامل آموزش‌های مهارت‌ محور و کوتاه ‌مدت در زمینه‌های مورد نیاز به منظور اشتغال سریع و افزایش درآمد دانش‌پذیران است.

 

دروس و سرفصل‌های دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

وب سایت (6 جلسه 3 ساعته - مجموعا 18 ساعت)
دیجیتال مارکتینگ + کمپین مارکتینگ (14 جلسه 3 ساعته - مجموعا 42 ساعت)
توضیحات

با افزایش دسترسی افراد به اینترنت و روند رو به رشد آن، بازاریابی هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. بازاریابی همیشه برای برقراری ارتباط با مخاطبان در مکان و زمان مناسب بوده است. امروز، این بدان معناست که شما باید افراد را در جایی که در حال گذراندن وقت خود هستند هدف بگیرید؛ یعنی در اینترنت. بنابراین بازاریابی آفلاین دیگر به اندازه گذشته موثر واقع نمی‌شود و شما باید با رویکردی نو به سمت بازاریابی دیجیتالی بشتابید. در این دوره تلاش بر آن است تا به شما بصورت عملیاتی آموزش داده شود که چطور می توانید از روزانه بیش از 100 میلیون جستجو در فضای موتورهای جستجو سهم خودتان را افزایش بدهید.

اساتید دوره دیجیتال مارکتینگ مرکز اشتغال ماهان

دکتر حمیدرضا عظیمی

دکتر حمیدرضا عظیمی

محمد گنجی

مهندس معنوی

نحوه برگزاری دوره

مراحل دوره

شناسنامه دوره دیجیتال مارکتینگ

نظرات شرکت کنندگان دوره دیجیتال مارکتینگ

نمونه گواهینامه پایان دوره دیجیتال مارکتینگ