دوره دیجیتال مارکتینگ

برگزار کننده: مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان

شیوه برگزاری: حضوری - آنلاین

بنر دوره دیجیتال مارکتینگ

شناسنامه دوره دیجیتال مارکتینگ

ساعت کل دوره: 127 ساعت

طول دوره: پنج ماه

زمان برگزاری: یک روز در هفته

نوع آموزش: مهارت محور

تازه ترین آپدیت دوره دیجیتال مارکتینگ

دوره دیجیتال مارکتینگ مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان با نگاهی جامع به عرصه پرمخاطب و پویای دیجیتال و به ویژه کاربردها و ابزارهای هوش مصنوعی، در جدیدترین به روزرسانی خود و با بهره مندی از نظر اساتید خبره و فعال در این عرصه اقدام به ارائه پکیجی کامل و جامع دربرگیرنده مباحث اصلی و مجموعه ای از کارگاه های حرفه ای و تکمیلی کرده است تا با مهارت های بدست آمده مخاطبین این دوره که شاغلین در این عرصه می باشند را بی نیاز کند.

دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان
دوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره تلفنی در ساعات اداری جوابگوی شماست

این فرم رو پر کن تا بهت زنگ بزنیم !

دوره دیجیتال مارکتینگ جدید

دروس و سرفصل‌های دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان با محورهای (وب سایت) و (دیجیتال مارکتینگ + کمپین مارکتینگ) و هوش مصنوعی برگزار می شود.این دوره شامل آموزش‌های مهارت‌ محور و کوتاه ‌مدت در زمینه‌های مورد نیاز به منظور اشتغال سریع و افزایش درآمد دانش‌پذیران است.

وب سایت (6 جلسه 3 ساعته - مجموعا 18 ساعت)
دیجیتال مارکتینگ + کمپین مارکتینگ (14 جلسه 3 ساعته - مجموعا 42 ساعت)
توضیحات

با افزایش دسترسی افراد به اینترنت و روند رو به رشد آن، بازاریابی هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. بازاریابی همیشه برای برقراری ارتباط با مخاطبان در مکان و زمان مناسب بوده است. امروز، این بدان معناست که شما باید افراد را در جایی که در حال گذراندن وقت خود هستند هدف بگیرید؛ یعنی در اینترنت. بنابراین بازاریابی آفلاین دیگر به اندازه گذشته موثر واقع نمی‌شود و شما باید با رویکردی نو به سمت بازاریابی دیجیتالی بشتابید. در این دوره تلاش بر آن است تا به شما بصورت عملیاتی آموزش داده شود که چطور می توانید از روزانه بیش از 100 میلیون جستجو در فضای موتورهای جستجو سهم خودتان را افزایش بدهید.

اینترنت جایی است که مخاطبان امروزی در آن وقت می‌گذرانند و استراتژی مهم هر نوع بازاریابی، یافتن محل ملاقات با مخاطبان است. به همین دلیل بازاریابی دیجیتال در دنیای امروز، یکی از ملزومات مورد نیاز هر حرفه ای محسوب می‌شود. دیجیتال مارکتینگ، اصطلاحی گسترده است که مهارت های مختلفی را در خود جای می‌دهد. این حوزه ها، از سئو تا وبلاگ نویسی، فروش و عرضه کالا و خدمات در عرصه دیجیتال و … را در برمی‌گیرد. دوره دیجیتال مارکتینگ مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان با توجه به همین مهم برگزار می‌شود.

اساتید دوره دیجیتال مارکتینگ مرکز اشتغال ماهان

دکتر حمیدرضا عظیمی

دکتر حمیدرضا عظیمی

DR GANJI

محمد گنجی

admin ajax 1

مهندس معنوی

نظرات شرکت کنندگان دوره دیجیتال مارکتینگ

نمونه گواهینامه پایان دوره دیجیتال مارکتینگ