دوره طراحی کمپین دیجیتال مدرسه اشتغال و مهارت آموزی ماهان

دوره طراحی کمپین دیجیتال

طراحی کمپین دیجیتال چیست؟

ورود به عصر دیجیتال و با گسترش بیزینس‌ های آنلاین، روش تبلیغات را به طور گسترده‌ای تغییر داده است. این روزها، دیگر برای معرفی محصولات یا ترغیب مشتریان به خرید، نیازمند کاتالوگ ها و  فضای فیزیکی نیستیم. کمپین‌های دیجیتال یکی از شیوه های زود بازده و مثمر ثمر بازاریابی نوین محسوب می‌شوند. دوره طراحی کمپین دیجیتال در مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان با توجه به اهمیت این موضوع در روند تبلیغات، برگزار می‌شود.

کمپین دیجیتال، شامل اجرای یک استراتژی بازاریابی کانال های دیجیتال است. این کانال ها شامل مواردی است که در آن مصرف کنندگان با یک نام تجاری درگیر می‌شوند. همچنین کمپین های دیجیتال عموما به منظور بهبود نرخ تبدیل یک شرکت انجام می‌شوند.

مزایای دوره طراحی کمپین دیجیتال

درباره دوره

این دوره، کاملا کاربردی محسوب می‌شود. دانش پذیران، تمامی مراحل اجرای یک کمپین در پلتفرم های تبلیغات در فضای دیجیتال را آموزش می‌بینند. این دوره به شکل پروژه محور انجام می‌پذیرد تا دانش پذیران از طریق اجرای کمپین های دیجیتال، پروژه فرضی را تکمیل کنند. به این ترتیب شرکت کنندگان از ابتدای دوره به صورت عملی، طراحی و پیاده سازی یک کمپین دیجیتال و آنلاین را تجربه خواهند کرد.

سرفصل های دوره

مراحل دوره

شناسنامه دوره

دریافت مشاوره و ثبت نام

دوره طراحی کمپین دیجیتال

دوره طراحی کمپین دیجیتال

دوره طراحی کمپین دیجیتال