دوره فروش و مذاکره املاک

دوره فروش و مذاکره املاک

ثبت نام دوره جدید شروع شد

مشاوره رایگان و ثبت نام

دوره فروش و مذاکره ویژه املاک

املاک، ضروری ترین شغل در جهان و ایران می باشد و ضرورتا مشاوران املاک باید بدانند در یکی از پردرآمدترین و پرمخاطب ترین فعالیت های جهان می باشند.، مشاوران زمانی می توانند به مشتریان خدمات مناسب و با کیفیت ارائه دهند که تبدیل به افرادی حرفه ای که دارای ویژگی های شخصیتی بارز و مسلط به تکنیک ها و مهارت های فروش و مذکره شوند. 

به گزارش فوربس (Forbes) مردم ایران در رده چهاردهم لیست میلیونرهای دنیا قرار دارند. طبق آنالیزها 250 هزار نفر میلیونر (افراد با دارایی بالاتر از یک میلیون دلار) در ایران وجود دارد. رده چهاردهم میلیونرها برای ایران، که از نظر GDP در بین 30 کشور اول دنیا هم نیست، عجیب به نظر می‌رسد. علت موضوع را باید در بازار املاک و مستغلات جستجو کرد. ارزش املاک و مستغلات مسکونی در سطح دنیا حدود 50 درصد ارزش سرمایه موجود تخمین زده می‌شود. این آمار با افزودن املاک اداری و تجاری، این عدد به نزدیک 60 درصد می‌رسد. ارزش املاک مسکونی در ایران حداقل 5 برابر حجم کل نقدینگی کشور، معادل 30 هزار همت، برآورد می‌شود. مقایسه این عدد با ارزش سایر بازارها نشان می‌دهد که سهم املاک از کل دارایی‌ها در ایران بیشتر از میانگین جهانی و به طور تخمینی بیش  از 70 درصد است. از این رو اهمیت بازار املاک و مستغلات در ایران بالاتر از میانگین جهانی است. 

با توجه به آمار فوق الذکر و با درنظر گرفتن اینکه مردم به املاک و مستغلات در ایران به عنوان یک کالای سرمایه ای نگاه می کنند و از طریق خرید و فروش/ رهن و اجاره درآمدی قابل قبول را به دست می آورند، می توان این بازار را یک فضای تجاری عظیم و اهرم اقتصادی قابل ملاحظه ای تلقی کرد.

 مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان با سابقه ای درخشان در زمینه آموزش علمی- کاربردی دوره فروش و مذاکره ویژه املاک را برگزار می کند.

سرفصل های دوره فروش و مذاکره املاک

ویژگی های مشاوره حرفه ای املاک
چرخه فروش و فرآیندهای نوین فروش
مدیریت اعتراض مشتریان املاک
متقاعدسازی مشتریان در املاک
مذاکره در املاک
  •  
روانشناسی فروش در املاک
تکنیک های فایل یابی در املاک
اتیکت در املاک

اهداف دوره فروش و مذاکره املاک

دستاوردهای دوره فروش و مذاکره املاک