بنر دوره فروش و مذاکره

دوره فروش و مذاکره ماهان

تازه ترین آپدیت دوره فروش و مذاکره ماهان

مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان  در جدیدترین به روز رسانی دوره آموزش فروش و مذاکره، بر اساس ارزیابی های صورت گرفته و تحلیل نیازهای مخاطبین ، علاوه بر ارائه آموزش های کاربردی و مهارت محور در 2 مبحث اصلی “فروش” و “مذاکره”، مجموعه ای از دانش ها و مهارت های اساسی و مورد نیاز را  به صورت شبکه ای معنادار و به هم پیوسته با این 2 مبحث ارائه می نماید.

در این راستا دوره فروش و مذاکره  به صورت ترکیبی از مباحث پایه و اساسی و همچنین دروس تکمیلی بازطراحی گردیده است. 

دوره آنلاین فروش
دوره فروش حضوری

مشاوره رایگان و ثبت نام

دوره فروش و مذاکره

درباره دوره فروش و مذاکره

مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان، بیش از هر چیز بر  کاربردی  و عملی بودن دوره های آموزشی خود تاکید دارد. دوره فروش و مذاکره به آموزش مدل ها، فرایندها و تکنیک های فروش می پردازد. این دوره به شکل کاربردی و با هدف توانمندسازی دانش پذیران برای  جذب در موقعیت های شغلی برتر، برگزار می‌شود. دانش پذیران ما، حین برگزاری دوره می‌توانند از مهارت های فراگرفته، در حرفه خود بهره‌ بگیرند.

مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان، دوره کاربردی و مهارت محور فروش و مذاکره را طراحی کرده است تا سرپرستان فروش، کارشناسان فروش، و کلیه افراد سازمانی مرتبط با حوزه فروش را با مباحث مختلف در این حوزه، راه های افزایش فروش و نحوه مذاکره صحیح آشنا کند.

دوره فروش حضوری
DALL·E 2024 05 21 13.07.35 Create an image representing the importance of product knowledge in sales. Show a professional setting where a salesperson is thoroughly studying a pr 1 1

فروش و مذاکره چیست؟

فروش و مذاکره به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با یادگیری و انجام آنها می توان فروش و ارتباطات یک کسب و کار را بهبود بخشید. توسعه یک کسب و کار وابسته به رشد فروش و سودآوری آن است و از این جهت، یادگیری و به کارگیری اصول و ترفندهای مبحث مذاکره و راهکارهای افزایش فروش برای کسانی که در این حوزه در کسب و کار فعالیت دارند بسیار مهم است، اصولا فروش خوب بدون دانش مذاکره امکان پذیر نخواهد بود، چرا که نمی توان با آزمون و خطا و تجربه صرف بدست آورد.تکنیک های فروش و مذاکره دو رکن اصلی موفقیت در کسب و کار می باشند.مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان تنها برگزار کننده دوره جامع فروش و مذاکره است.

دروس و سرفصل های دوره فروش و مذاکره

درس مهارت های فروش

شرکت کنندگان در این دوره با مباحث تخصصی و عملیاتی حوزه فروش و متقاعدسازی مشتری آشنا می‌شوند. مهارت های حل مسئله و پاسخ دهی به مشتری از مهم ترین مباحث این حوزه است.

سرفصل های درس مهارت های فروش

توضیحات

فروش چیست؟ چه کلمات اختصاصی در فروش وجود دارد؟ بطورکلی چه نکات مهمی را باید در ابعاد مختلف فروش و تیپ‌های مختلف فروش رعایت کنیم؟

درس تکنیک های مذاکره

این دوره به آموزش تکنیک های مذاکره موثر خواهد پرداخت. شناخت روش های مختلف مذاکره در ایجاد دید وسیع‌تر ارتباطی فراگیران دوره مهم خواهد بود.

سرفصل های درس تکنیک های مذاکره

توضیحات

دنیای امروز دنیای ارتباطات است. برای ارائه خدمات و یا فروش محصول خود نیازمند دانستن اصول و تکنیک های مذاکره هستیم. برقراری ارتباط و مذاکره از دوران کودکی تا به الان همراه ما بوده، اما نکته حائز اهمیت این است که برای رسیدن به یک اتفاق مهم و نتیجه دلخواه در کسب و کار و زندگی شخصی خود باید نحوه صحیح مذاکره کردن رو بیاموزیم.

درس نورو مارکتینگ

نورو مارکتینگ، مدیریت تمرکز مغز فروشنده و مشتری است. دوره فروش و مذاکره مدرسه اشتغال و مهارت آموزی ماهان، اولین و تنها دوره فروش به‌همراه آموزش نورو مارکتینگ محسوب می‌شود.

 

عناوین درس نورو مارکتینگ

 

 • آشنایی با انواع ذهنیات موثر در تصمیم گیری ها
 • تاثیر انواع ذهنیات در فروش
 • پخش فیلم و رول پلی برای فهم بهتر مطالب
 • مدیریت رفتار خود و دیگران با رویکرد نورو مارکتینگ
 • تکنیک های متقاعدسازی افراد و ترغیب با استفاده از انواع ذهنیات
درس روانشناسی فروش

روانشناسی فروش، سبک های ارتباطی، مدیریت روابط، همدلی آگاهانه  و عناصر اصلی ارتباط را در قالب برنامه‌ای مدون به شما خواهد آموخت.

 

عناوین درس روانشناسی فروش

 

 • هوش، هوش چندگانه و هوش هیجانی
 • عناصر اصلی ارتباط
 • سبک های ارتباطی
 • مدیریت رابطه
 • مهارت های ارتباطی
 • همدلی در ارتباط

مراحل دوره فروش و مذاکره

دوره اموزش فروش
DALL·E 2024 05 21 16.50.46 Create an image illustrating the modes of a sales and negotiation course. The modes should include In person and Online. Use icons and visual element 1 1

نحوه برگزاری دوره

نظرات دانش پذیران دوره فروش و مذاکره

درباره مهارتهای دوره فروش و مذاکره

مهارت‌های فروش و مذاکره بسیار مهم هستند و در اختیار هر فردی که در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کند، قرار دارند. این مهارت‌ها به شما کمک می‌کنند تا موفقیت بیشتری در ارتباط با مشتریان، همکاران و حتی در مذاکرات مختلف داشته باشید. 

دوره فروش حضوری

 مهارت‌های فروش

 

1.شناخت محصول یا خدمات: شناخت دقیق و کامل از محصول یا خدماتی که در حال فروش هستید امر بسیار حائز اهمیت است. شما باید بتوانید مزایا و ویژگی‌های منحصر به فرد محصول را به مشتریان نشان دهید.

2. شناخت مشتری: باید بفهمید که نیازها و توقعات مشتریان چیستند. این به شما کمک می‌کند تا بتوانید محصولات یا خدمات خود را بهتر به مخاطبان موردنظر ارائه کنید

3. مهارت در گفتگو: باید بتوانید به شیوه‌ای کارآمد و حرفه‌ای با مشتریان صحبت کنید. این شامل مهارت در گوش دادن و پاسخگویی مناسب است.

4. حل مشکلات: مهارت در حل مشکلات و رفع اشکالاتی که مشتریان دارند، مهم است.

5. ایجاد روابط قوی: باید بتوانید روابط مثبت و پایدار با مشتریان برقرار کنید.

6. توانایی در مدیریت زمان: باید بتوانید وقت خود را بهینه مدیریت کنید تا بتوانید به حداکثر توان خود برسید.

شکی نیست که با تمرین و کسب تجربه و همچنین شرکت در یک دوره فروش می توان به مهارتهای کاملی در این زمینه رسید.مرکز اشتغال ماهان این دوره فروش و مذاکره بسیار عالی را برای همه متقاضیان فراهم کرده است.

 

مهارت‌های مذاکره

 

1. شناخت اهداف: باید بدانید که هدف‌های شخصیتان و یا سازمانی شما چیستند. این اهداف می‌توانند به شما کمک کنند تا در مذاکرات بهترین نتیجه را بگیرید.

2. توانایی در گوش دادن: مهارت در گوش دادن به مواردی که طرف مقابل می‌گوید، امر بسیار مهمی است. این به شما کمک می‌کند تا نیازها و توقعات طرف مقابل را بهتر بفهمید.

3. شناخت قوانین و شرایط: باید به دقت قوانین و شرایط مرتبط با مذاکرات را بشناسید و از آنها به نفع خود استفاده کنید.

4. توانایی در مذاکره و ارائه دیدگاه: باید بتوانید به شکل حرفه‌ای و موثر در مذاکرات شرکت کنید و دیدگاه خود را به روشی قابل قبول و متقاعد کننده ارائه دهید.

5. خلاقیت در پیدا کردن راه‌حل‌ها: باید بتوانید به شکل خلاقانه راه‌حل‌هایی برای مسائل مطرح شده پیدا کنید.

6. توانایی در مدیریت فشارها: مذاکرات ممکن است در شرایط فشرده و استرس‌زا صورت بگیرند. باید بتوانید تحت فشار کار کنید و تصمیم‌های درست بگیرید.

موارد ذکر شده مروری کلی است بر یادگرفتن مهارتهای مذاکره .بنابراین با شرکت در دوره فروش و مذاکره مرکز اشتغال و مهارت آموزی ماهان تمام مهارتهای لازم را یاد می گیرید و در کسب وکارتان استفاده می کنید.